אודותינו

עמותת צליל מיתר הוקמה בשנת 2018 ע"י גל רויטשטיין, מאלף כלבים מוסמך, על מנת לסייע לבעלי מוגבלויות במגוון פיתרונות ע"י כלבי שירות

Facebook

בקרו בדף הפייסבוק שלנו

הסיפור שלי - גל רויטשטיין

מקים ומנהל צליל מית"ר, מאלף כלבים מוסמך בעל תעודה מוכרת ע"י משרד התמ"ת.

מאז החל את דרכו לפני יותר מעשור הרחיב גל את פעילותו ואת הסמכותיו והיום הנו מאלף מוסמך להכנת כלבי שירות ותרפיה עי ארגון האם הבינלאומי לתחום ומעביר הרצאות בארץ ובחו"ל בנושא סיוע בעזרת כלבים.

בנוסף גל מלמד את התחום הן בבית הספר לאחיות בתל השומר והן במכללה האקדמית בוינגייט.

גל הינו הבעלים של בית גידול – "צליל מית"ר"-פירוש השם הוא מטפל, ידיד, תומך ורע וכך הוא רואה את כלביו, כלבים אשר עובדים בתרפיה ובעבודה טיפולית עם אנשים בעלי מוגבלויות.

בעברו גל ניהל את הפרויקט ה"בינדורי" המשלב קשישים ובני נוער בעבודה עם כלבים בבית אבות הספרדי בחיפה, בשיתוף עם ג'וינט ישראל ועמותת אש"ל.

גל לוקח חלק במאבק החקיקתי לתחום כלבי השירות ומעביר הרצאות בנושא ברחבי הארץ כדי להעלות את המודעות ולגייס תרומות עבור כלבי שירות.

הסיפור שלי - זואי ראסל

אחראית צוות המדריכים של צליל מית"ר. מאלפת כלבים מוסמכת כלבי שירות ותרפיה ע"י המרכז להכשרות כלבי שירות והארגון הבינלאומי המוביל בתחום. 

מגיל צעיר זואי הייתה מכוונת לתחום הכלבים, לאורך שנים כמתנדבת בעמותות כלבים שונות, ומדריכה בחוגי ילדים שונים בתחום הכלבנות, נבנה הבסיס לעולם הטיפולי. 

צליל מית"ר זכתה במדריכת כלבי שירות בחסד אשר מיומנת בלימוד שפת גוף ועבודת "פרי שייפינג" עם כלבים. תמיד שמחים לשלוח את זואי להדגמות במוסדות השונים ליכולות הכלבים וכיצד יכולים לסייע בפעולות היום יום.

סגירת תפריט